Intencje Mszalne

16 VI 2019 - NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

07:00

Do OB, MB Królowej Polski i św. JP II w int. Ojczyzny, Kościoła, Papieża Franciszka i słuchaczy Radia Maryja

09:00 

Za ++ Zofię i Hieronima Palarczyk oraz syna Henryka

10:30 

Za + Magdalenę Kocima ofiarow. na pamiątkę rocznicy urodzin ze wspomn. + męża Zygmunta, ++ rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa

12:00 

Za + Krystynę Strzałka ofiarow. na pamiątkę rocznicy urodzin od kolegów i koleżanek z pracy

15:30
NBOŻEŃSTWO DO DUCHA ŚWIĘTEGO

16:00
Za ++ Adama Chrobak, brata Józefa i ++ rodziców

 

17 VI 2019 - PONIEDZIAŁEK wspom. św. brata alberta chmielowskiego, zak.

07:00

1. Za + Alojzego Paździor ofiarow. na pamiątkę rocznicy urodzin ze wspom.  + żony Marii i wnuka Jacka

2. Za ++ Marię i Bronisława Gaweł, Martę i Kazimierza Harendarz, ++ rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa

17:30

Nabożeństwo do NSPJ

18:00

1. Za ++ rodziców Annę i Emanuela Pala

2. Za ++ Bronisławę i Wawrzyńca Balcarek, Siostrę Salwatoriankę Annę Marcisz, ks. Sylwestra Balcarka oraz ++ z rodzin Marcisz i Balcarek

 

18 VI 2019 - WTOREK dzień powszedni

08:00

Do OB, MB i ST z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w int. uczniów, nauczycieli, rodziców i wychowawców Szkoły Podstawowej i Oddziałów Gimnazjalnych w Suszcu z ok. zakończenia Roku Szkolnego.

17:30

Nabożeństwo do NSPJ

18:00

1. Do OB, MTA i bł. Karoliny Kózkówny w int. przyjmujących Pielgrzymujące Kapliczki MTA oraz składających duchowe prośby i dary do dzbana z prośbą o dar sanktuarium MTA dla archidiecezji katowickiej

2. Za + Anielę Kuś w 12 rocznicę śm. oraz ++ z rodzin Kuś, Kumor i dusze w czyśćcu cierpiące

 

19 VI 2019 - ŚRODA dzień powszedni

07:00 

Za + Szczepana Bołdys, ++ rodziców, siostrę, brata ks. Józefa oraz ++ z pokrewieństwa

12:00

Ślub: Szymon Kurdek i Anna Wiencek

17:30

Nabożeństwo do NSPJ

18: 00 

1. Do OB, MB Fatimskiej i św. JP II z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w int. Eugenii Krzekotowskiej z ok. urodzin oraz w int. córki, synów z rodzinami i wnuka z rodziną

2. Do OB, MB i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze  bł. Boże i zdrowie w int. rodzin Bensz, Folek i Grabiec oraz ++ z pokrewieństwa

 

20 VI 2019 - CZWARTEK  UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

07:00

1. Za + Aleksandrę Waleczek ofiarow. od współpracowników z KWK Pniówek

2. Za + Danutę Pamuła ofiarow. w 6 rocznicę śm. i Małgorzatę Rabską oraz ++ rodziców

08:00 Procesja Bożego Ciała

09:30 Msza św. na ogródkach działkowych

W int. Parafian oraz ofiarodawców ołtarzy Bożego Ciała

13:30 

Ślub: Sebastian Kubis i Barbara Gozdek

16:00
Za ++ Annę i Edwarda Krosny oraz Gertrudę i Jerzego Bołdys

 

21 VI 2019 - PIĄTEK wspom. św. alojzego gonzagi, zak.

07:00

Za + Irenę Piętka ofiarow. od siostry Emilii z rodziną z Bielska

17:00

Spowiedź św.

17:30

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18:00 

1. Za ++ Jana i Annę Pławeckich, 2 córki, 3 zięciów oraz ++ z pokrewieństwa
2. Za ++ Anielę i Rufina Muras oraz Justyna Foks

 

22 VI 2019 - SOBOTA dzień powszedni

06:30 

Różaniec w int. rodzin naszej parafii

07:00 

Za + Aleksandrę Waleczek i + Henryka Palarczyka ofiarow. od przyjaciół z KWK Krupiński

14: 00 

Do OB, MB Częstochowskiej i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w int. Janiny i Stanisława Machnik z ok. 60 rocznicy ślubu oraz o bł. Boże dla córek z rodzinami

16:30

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

17: 00 

Do OB, MB i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Marka Palarczyka z ok. 18 rocznicy urodzin oraz o bł. Boże dla całej rodziny

 

23 VI 2019 - 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

07:00

Za + Grzegorza Kuliga ofiarow. w 4 rocznicę śm. oraz + ojca Pawła i siostrę Renatę

09:00 

Za ++ ojców Franciszka Bąk i Edwarda Paszek ofiarow. z ok. Dnia Ojca

10:30 

Za ++ rodziców Elżbietę i Józefa Boryś ze wspomn. ++ wnuków Krzysztofa i Sebastiana oraz ++ z pokrewieństwa

12:00 

Do OB, MB i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w int. Mieczysława Malcharek z ok. 50 rocznicy urodzin oraz o bł. Boże dla całej rodziny

15:30

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

16:00
Do OB, MTA i ST BM dziękczynno-błagalna z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże w int. Jana Lazar z ok. rocznicy urodzin

 

24 VI 2019 - PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

07:00

Za + Stanisława Żarczyńskiego ofiarow. od sąsiadów

17:30

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18:00

1. Za + męża Jana Gembala, ++ rodziców Monikę i Antoniego, syna ks. Franciszka, Benedykta, córkę Anielę oraz ++ z pokrewieństwa

2. Za + ojca Alojzego i brata Mariana oraz ++ z rodzin Kumor, Nowok i Kukla

 

25 VI 2019 - WTOREK dzień powszedni

17:30

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18:00

Za ++ Bronisławę i Wawrzyńca Balcarek, ks. Sylwestra Balcarek, Siostrę Salwatoriankę Annę Marcisz, Alojzego i Bronisławę Biela, córkę Teresę, Jana Bieleś i Mariana Zając

 

26 VI 2019 - ŚRODA dzień powszedni

07:00 

Za ++ rodziców, męża, siostrę, szwgrów, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

17:30

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18: 00 

Za + Ludwika Urbanka ofiarow. w rocznicę śm. + żonę Gertrudę i córkę Teresę oraz ++ z rodzin Urbanek i Kuźnik

 

27 VI 2019 - CZWARTEK  dzień powszedni

17:30

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18: 00 
1. Za ++ ojca Tadeusza Wyleżuch i mamę Irenę Gajda

2. Za + Stanisława Żarczyńskiego ofiarow. od rodziny Jokiel z Sycowa i Wrocławia

 

28 VI 2019 - PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NSPJ

07:00

Za ++ Jana Koczar, Siostrę Boromeuszkę Dawinę, ziecia, ++ rodziców, syna, synową, 3 zięciów, Franciszka i Annę Zimnol, córkę i dusze w czyśćcu cierpiące

17:00

Spowiedź św.

17:30

Nabożeństwo do NSPJ

18:00 

1. Za + ks. kan. Jerzego Kolona ofarow. na pamiątkę rocznicy śm. od hodowców gołebii pocztowych
2. Za + Irenę Piętka ofiarow. od rodziny Błacha

 

29 VI 2019 - SOBOTA UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

06:30 

Różaniec w int. rodzin naszej parafii

07:00 

Za + ks. prob. Ryszarda Kulika ofiarow. na pamiątkę rocznicy śm.

12: 00 

Ślub: Wincenty Wiercigroch i Dominika Jurczyga

17: 00 

Do OB, MB NP i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w int. Anny i Waleriana Czerwińskich z ok. 50 rocznicy ślubu oraz w int. dzieci

 

30 VI 2019 - 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

07:00

Za ++ Gertrudę i Stanisława Larysz, Jadwigę i Ludwika Waleczek, syna Grzegorza oraz ++ z pokrewieństwa

09:00 

Za + Marka Żymła w 3 rocznicę śm.

10:30 

Za + Emilię Przontka ofiarow. w I-szą rocznicę śm. oraz ++ Antoniego Przontka, Hildegardę i Stefana Dajka

12:00 

Do OB, MB i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w int. rodziców i dziadków nowożeńców Dominiki i Wincentego

Chrzest: Alicja Kuczmańska

15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE

16:00
Za + Salomeę Konefał ofiarow. w I-szą rocznicę śm. oraz ++ rodziców z obu stron, braci i szwagrów

 

01 VII 2019 - PONIEDZIAŁEK dzień powszedni

07:00

Za ++ rodziców Juliusza Mikołajec, 2 żony, syna, 2 córki, wnuka oraz ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

Za ++ rodziców Marię i Kazimierza Szlachta oraz ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

 

02 VII 2019 - WTOREK dzień powszedni

17:30

Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła

18:00

1. Za ++ Katarzynę i Alojzego Gembała, 2 córki, 2 zięciów, wnuczkę Renatę i wnuka Grzegorza

2. Za + Magdalenę Musiolik ofiarow. od sąsiadów

 

03 VII 2019 - ŚRODA  ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA

07:00

Za + Siostrę Boromeuszkę Florentynę Miguła i Siostrę Salwatoriankę Annę Marcisz oraz ++ z rodzin Marcisz i Miguła

18:00

Za + Antoniego Bukowca, ++ rodziców Alojzego Poloka i żonę Marię, syna Emila, Annę Zielonka, Katarzynę Biela i dusze w czyśćcu cierpiące

 

04 VII 2019 - I CZWARTEK MIESIĄCA

06:30

Różaniec w int. powołań i uświęcenia duchowieństwa

07:00

Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii

07:30

Nabożeństwo I-szo czwartkowe

18:00

1. Za + Czesława Musiolik ofiarow. na pamiątkę rocznicy urodzin ze wspomn. + żony Gertrudy, córki Janiny oraz ++ rodziców z obu stron, ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierpiące

2. Za + Aleksandrę Waleczek ofiarow. od rodziny Mrukwa i Kuliga

  

05 VII 2019 - I PIĄTEK MIESIĄCA

07:00

1. Do NSPJ w int. parafian i czcicieli

2. Za ++ Franciszka i Gertrudę Szyndler, ++ dziadków Pawła i Martę Urbanek i ++ z pokrew. + Józefa Łoskot, ++ rodziców, brata i siostrę oraz ++ z pokrew.

17:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź św.

18:00 

Do OB, MB NP i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w int. rodziny Kwoka

 

06 VII 2019 - I SOBOTA MIESIĄCA

06:30 

Różaniec w int. rodzin naszej parafii

07:00 

Do Niepokalnego Serca NMP w int. rodzin naszej parafii

17: 00 

1. Za ++ Jana Małek i żonę Gertrudę, ++ zięciów Andrzeja i Henryka, Jadwigę i Ludwika Malcharek, ++ z rodzin Małek, Rydzko, Kropka, Malcharek i Szczepek

2. Za ++ Andrzeja, Stanisława, Czesława i Martę Hes, Gertrudę i Jana Małek oraz ++ z pokrew.

 

07 VII 2019 - 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

07:00

Za ++  Stanisława Lala i Annę Marcisz ofiarow. na pamiątkę rocznicy urodzin oraz Gabrielę Kojzar ofiarow. na pamiątkę rocznicy śm.

09:00 

Za ++ Annę i Stanisława Biber, syna Henryka, ++ rodziców z obu stron i ++ z pokrew.

11:00 

Za + córkę Bogusławę Pękala ofiarow. na pamiątkę rocznicy urodzin ze wspomn. + ojca Edwarda

15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE

16:00

Do OB, MTA i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą dalsze o bł. Boże dla Anny i córek z rodzinami ze wspomn. + męża

CHRZTY:

ROCZKI:

 

08 VII 2019 - PONIEDZIAŁEK wspom. św. jana z dukli prezb.

07:00

Za + Krzysztofa Paszek ofiarow. w 4 rocznicę śm. oraz ++ z pokrew.

18:00

Do OB, MB i ST BM z podziękow. za odebrane łaski z prośbą dalsze o bł. Boże w int. rodziny Marii i Pawła Klos

 

09 VII 2019 - WTOREK dzień powszedni

17:30

Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła

18:00

Za + Annę Mikołajec ofiarow. na pamiątkę rocznicy urodzin oraz + męża i ++ z pokrew.

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)