20.09.2020 - XXV NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kolekta dzisiejszej niedzieli na Wydział Teologiczny UŚ.

1. Dziś 25 niedziela zwykła, serdecznie zapraszamy parafian na Nieszpory Niedzielne o godz. 15:30.

2. Dziś Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.

3. W czwartek o godz. 18:00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną oraz Spowiedź św. o godz. 17:30. W piątek zapraszamy młodzież na Mszę św. o godz. 18 :00 oraz Spowiedź św. od godz. 17:00.

4. Prosimy rodziców dzieci wczesnokomunijnych o zgłaszanie w kancelarii lub telefoniczne dzieci do I Komunii Świętej.

5. Prosimy parafian o wrzucanie zniczów i kwiatów na cmentarzu w pierwszej kolejności do mniejszych kontenerów. Dziękujemy.

6. Informujemy bierzmowańców i ich rodziców, że Sakrament bierzmowania zostanie udzielony 30 września o godz. 16:00 w naszym kościele. Szafarzem sakramentu będzie ks. bp Adam Wodarczyk, którego polecamy modlitwie parafian. W związku z tym wszytkich kandydatów zapraszamy na dwa spotkania:

1) 25.09.2020 w piątek o godz. 19:30 w kościele - spotkanie formacyjne, modlitwa i dopełnienie formalności;

2) 29.09.2020 we wtorek o godz. 19:00 - spowiedź i próba wraz ze świadkami.

Obecność obowiązkowa.

7. Zaległa zbiórka żywności pod hasłem: "Tak Pomagam" przeprowadzona zostanie w dniach 25 i 26 września w następujących godzinach: piątek od 12:00 do 20:00 oraz sobota od 9:00 do 17:00 w następujących  sklepach: Biedrionka, Dino i Bisam przy ul. Pszczyńskiej. Zapraszamy do zakupu żywności i podzielenia się z potrzebującymi.

8. W sobotę swoje imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.

9. Zapraszamy w każdą sobotę na spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10:00 do salek parafialnych.

10. Zapraszamy parafian do zamawiania intencji mszalnych na 2021 do kancelarii parafialnej. W miesiącu wrześniu przyjmujemy intencje za żywych oraz w miesiącu październiku za zmarłych.

11. Dziękujemy naszym parafianom za wymurowanie komina na probostwie. Za ich trud i poświęcenie Bóg zapłać!

12. W I czwartek i I Piątek, 1 i 2 października odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Chorych nie zgłoszonych na stałe prosimy o zapisywanie w zakrystii.

14. W niedzielę 4 pażdziernika na Mszy św. o godz. 16:00 chrzty i roczki, kolejne 18 pażdziernika.

15. Koło Gospodyń Wiejskich w Suszcu serdecznie zaprasza dzieci z opiekunami, młodzież i mieszkańców do udzoału w pokazie kopania i zbierania ziemniaków w dniu 02.10.2020 r. o godz. 15:00 przy ul. Szkolnej (za halą sportową)

16. Legion Maryi zaprasza wszystkich mieszkańców w I Piątek 2 października na modlitwę Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 przy krzyżach przydrożnych w naszej parafii.